רוצים להשקיע בבית השקעות? זה מה שאתם צריכים לעשות

 

קשה לדמיין היום שוק שבו הכול ורוד וזאת מכיוון שהקורונה טרפה את הקלפים של שווקי העולם. ובכל זאת עדיין יש הזדמנויות השקעה מעולות וכל שאנו צריכים לעשות בכדי לנצל את ההזדמנויות הללו זה לבחור בית השקעות מקצועי ואיכותי אשר ישקיע בשבילנו את הכסף בצורה הטובה ביותר שיש. כאשר אתם באים לבחור בית השקעות אתם חייבים לברר מי לוקח את ההחלטות שם בנוגע להשקעה של התיק שלכם. לאחר שתעשו זאת אתם צריכים לברר מי הבן אדם הזה, מה ההשכלה שלו, מה ההכשרה שלו, כיצד הוא מקבל החלטות, האם הוא שונא סיכונים או אוהב אותם ואיזה תשואות הוא השיג לאורך השנים. רק אם תבררו את כל הפרטים הללו תוכלו להחליט האם לבחור בבית השקעות זה או להמשיך לחפש בית השקעות עם אדם יותר טוב ומקצועי.

וודאו כי אתם עובדים עם בית השקעות אמין

כאשר אנו עובדים עם בית השקעות אנו צריכים לברר פרטים רבים כמו העמלות שנשלם לבית ההשקעות, התשואות שבית ההשקעות השיג לאורך השנים, תהליך קבלת ההחלטות בבית ההשקעות ועוד ועוד פרטים שאנו צריכים לברר בנוגע לבית ההשקעות שאתו אנו מעוניינים לעבוד. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים לברר בנוגע לבית ההשקעות זה השאלה עד כמה בית ההשקעות אמין. בסופו של דבר אנו נותנים לו יד חופשית כמעט בכסף שלנו ולכן אנו צריכים להיות בטוחים כי בית ההשקעות שומר על כסף שלנו ושם בקרה על השימוש בכסף שלנו וזאת בכדי להבטיח כי לא עובדים עלינו לא מועלים בכסף שלנו.

אל תתביישו לברר את הפרטים על ההשקעה שלכם

כדאי לכם לבחור בית השקעות מומלץ מכיוון שכך תבטיחו את ההשקעה שלכם. לצד זאת אנו רוצים לציין שכאשר אתם באים לבחור בית השקעות כדאי לכם לברר פרטים על ההשקעה שלכם. אל תסתפקו בדוח הרבעוני אלא כל שבוע תשאלו את בית ההשקעה במה ההשקעה הייתה. כך תעקבו אחר התיק ותוכלו לראות האם הוא מצליח או לא. לצד זאת, אנו חייבים לציין כי גם אם התיק שלכם חווה ירידה שבוע אחד זה לא אומר שאתם צריכים למכור אותו וזאת מכיוון שצריך למדוד את הצלחת התיק לאורך שנה או חצי שנה ולא לאורך מספר שבועות בודדים.

מדוע חשוב שיש רגולציה על בתי ההשקעות?

אחד הדברים החשובים ביותר שיש בישראל זה רגולציה על גופי השקעות. לכן כאשר אתם באים להשקיע בבית השקעות כדאי לכם לבחון האם בית ההשקעות שלכם עומד בכללי הרגולציה או לא. אם בית ההשקעות לא עומד בכללים שנקבעו על ידי הממשלה ספק אם כדאי להשקיע בו וספק אם הוא יניב לכם תשואה גבוהה ואת זאת חשוב לזכור.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

הפקדת צוואה אצל רשם הירושות

צוואה היא מסמך שבו אדם קובע מראש מי יירש את הרכוש שלו ואת הנכסים שלו לאחר מותו וזאת בהתאם לרצונות שלו והבחירה האישית שלו. כאשר

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

הפקדת צוואה אצל רשם הירושות

צוואה היא מסמך שבו אדם קובע מראש מי יירש את הרכוש שלו ואת הנכסים שלו לאחר מותו וזאת בהתאם לרצונות שלו והבחירה האישית שלו. כאשר