עורך דין לענייני משפחה בעומר

 

עורך דין לענייני משפחה בעומרעורך דין לענייני משפחה הוא מבין עורכי הדין הפעילים ביותר בישראל בשל מגוון תחום עיסוקו הרחב. עורך דין לענייני משפחה נוגע בתחומים של גירושין, דמי מזונות, הסכמי ממון, ייצוג בהליך הגירושין ועוד. בכדי לעבור תהליכים משפחתיים על הצד הטוב ביותר עליכם להיעזר בעורך דין מקצועי לענייני משפחה בעומר שיהיה לכם לייעוץ, הכוונה וייצוג בתהליך.

 

עורך דין לענייני משפחה בעומר – מה תפקידו?

עורך דין לענייני משפחה בעומר מלווה אתכם בכל העניינים הקשורים לחיק המשפחה, ריכזנו לפניכם כמה דוגמאות בולטות:

  • גירושין – עורך דין לענייני גירושין הוא למעשה עורך דין המתמחה בענייני משפחה. ההחלטה לפרק את החבילה המשפחתית הינה קשה, במיוחד כאשר יש ילדים ברקע. עורך דין לגירושין יכול להיות גם מגשר בכדי שלא תצטרכו להגיע למצבים בו אתם פוגעים או נפגעים מאדם שאהבתם ועדיין אוהבים כל כך. הליך הגירושין הוא הליך מורכב כשלעצמו ואין צורך לעבור אותו לבד. תפקידו של עורך הדין לענייני משפחה הוא לעשות חלוקה בזמן של כל צד עם הילדים ועוד:
  • מזונות – כחלק מהליך הגירושין על הבעל לשלם מזונות ברוב המקרים עבור המחייה של בני המשפחה. נושא זה נחשב לטעון במיוחד עבור הזוג, ולכן יש לעבור אותו יחד עם עורך דין המתמחה בענייני גירושין. דמי המזונות הם בכדי לשמור על טובת הילדים במקרה הצורך (לא תמיד יש דמי מזונות). סכום דמי המזונות נקבעים לפי הצרכים של הילדים עד עתה, מה הגיל של הילדים, מה סך ההכנסה החודשית של כל אחד מבני הזוג, וכמובן שגם לפי הזמן שנקבע על כל צד מבוסס סכום דמי המזונות.
  • רכוש – כל זוג צובר רכוש השייך לשניהם, בין אם מדובר על חשבון בנק משותף, דירה, מניות, עסק שהקימו או השקיעו בו יחד, ירושה ועוד. כאשר הזוג מגיע למצב בו החליט להתגרש עליהם לחלק את הרכוש ביניהם באופן בו הם בוחרים לנכון. הדרך הנכונה ביותר אצל רוב הזוגות היא לחלק את הרכוש לחצי וכך לסיים את החלק הזה בתהליך הגירושין. היות וישנם זוגות אשר לא מסכימים לחלק את הרכוש שווה בשווה מסיבות כאלה ואחרות, אותו זוג עלול להגיע לסכסוך קשה שיכול להיגרר שנים על גבי שנים, ולפגוע בטיב חיי הזוג הפרוד ולצערנו גם בילדים. בשביל למנוע תרחיש כזה היעזרו בעורך דין לענייני משפחה המתמחה בנושא זה.

 

  • ירושה וצוואה – כמעט כולם היום כותבים צוואה, אפילו בגילאים צעירים. אין שום בעיה לכתוב צוואה בגיל צעיר כיוון שהיא ניתנת לשינוי בכל זמן נתון. עם זאת, הבעיה מתחילה כאשר הצוואה אינה נכתבת על פי החוק, ובשביל זה עורך הדין נמצא אתכם. ברגע שהצוואה לא נכתבה בתבנית המוכרת על פי חוק, או כאשר מדובר על צוואה בעל פה, או שלא הותיר אחריו הנפטר צוואה בכלל העניינים מתחילים להסתבך. בשביל לעשות סדר בכל הבלגן קיים עורך דין לענייני משפחה בעומר המתמחה גם בתחום ירושות וצוואות.

 

עורך דין לענייני משפחה עומד לרשותכם גם בזמנים בהם קיימת ירושה אך אתם רוצים להתנגד אליה. יש לכם את הזכות להתנגד לצוואה כאשר קרוב שלכם נפטר, חשוב שהעילה שלכם תהא מבוססת בכדי שהתיק לא ייסגר ברגע שנפתח. בשביל לשמור על הזכויות שלכם התייעצו עם עורך דין לענייני משפחה. ישנם כל כך הרבה דברים שעליכם לדעת ברגע שמגיע הזמן לקבל את הירושה, החל מהתנגדות ועד לנושים שרוצים את הנתח שלהם מהירושה.

 

  • ידועים בציבור – אתם חיים בזוגיות אך לא התחתנתם או אפילו לא מעוניינים בכך? זאת הזכות שלכם! יותר מכך, הזכות שלכם גם לדרוש את הזכויות שלכם. בני זוג אשר מנהלים חיים משותפים בדומה לזוג נשוי (מגורים משותפים, ניהול הבית יחדיו, ילדים) רשאים לדרוש את זכויותיהם ברכוש בשל היותם ידועים בציבור.

נושא זה הוא נושא בעייתי כי קיימים זוגות שלא יכולים להתחתן לא מתוך רצון אלא מתוך בעיות הלכתיות כמו כהן וגרושה, זהות לא יהודית, וזוגות חד מיניים.

 

עורך דין לענייני משפחה בעומר – איך לבחור?

בחירת עורך דין נקבעת בהתאם למצב בו אנו נמצאים, אם רק עתה התחלנו את הליך הגירושין, או שאתם בעיצומו של סכסוך שאתם לא מצליחים לצאת ממנו. עם קבלת ההחלטה – גירושין, הסכם ממון, ידועים בציבור וכו'… מומלץ ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בדיני משפחה. לכל עורך דין יש את ההתמחות שלו, את הצד החזק שלו, האחד זה גירושין והשני הוא נושא ידועים בציבור. אל תתפשרו על עורך דין שאינו מקצועי, חסר ניסיון או שאינו בעל תעודת עורך דין. הבחירה צריכה להתבצע על פי המלצות, חוות דעת, ביקור אישי במקום והתרשמות ממה שיש לעורך הדין להציע לכם.

 

עורך דין לענייני משפחה בעומר – האם חייב להיעזר בו?

התהליכים הקשורים בענייני משפחה הם תמיד רגישים, בין אם מדובר על צוואה ובין אם מדובר על גירושין. ההמלצה הרווחת היא להיעזר בעורך דין בכדי שתוכלו להגיע להסכמה ניטרלית. כמו כן, לעיתים הזוג מגיע להסכמה בעצמו, אבל לשם כך צריך תיעוד והסכמה שכתובה בחוזה, אין לדעת מה יקרה עוד כמה שנים. עורך דין משקף לכם את המציאות העכשווית והעתידית של המשפחה שלכם, בדיוק בגלל זה יש חשיבות רבה לעבור את התהליך בליווי עורך דין מקצועי.

 

עורך דין לענייני משפחה בעומר – כמה זה עולה לי?

עורך דין לענייני משפחה בעומרמחיר עורך דין לענייני משפחה בעומר לאו דווקא יהיה זהה במקום אחר. מכיוון שקיימים כל כך הרבה עורכי דין, ולכל משפחה יש את הנושא שלה שיכול להיות מסובך יותר או פחות, המחירים משתנים באופן ניכר. אם ניקח לדוגמא את תחום הגירושין, שעת ייעוץ יכולה להיות בחינם אצל חלק ממשרדי עורכי הדין, ואילו השאר ידרשו כ-300 עד 500 ש"ח. אם נרצה לראות דוגמא יותר בולטת היא ניהול הליך משפטי שיכול להתחיל בסכום של 25,000 ש"ח ולהגיע ל-130,000 ש"ח. אי אפשר לאמוד במדויק את המחיר שתשלמו מבלי להתחיל את התהליך, ולכן פגישת הייעוץ כל כך חשוב. רוב משרדי עורך הדין מציעים פגישת ייעוץ בחינם, אלמלא מדובר על עורך דין נחשב ומקצועי אין סיבה שהייעוץ לא יהיה בחינם.

 

עורך דין לענייני משפחה בעומר – מסקנות

עורך דין לענייני משפחה הינו מקצוע בעל דרישה גבוה, לא מדובר על עורך דין המתמחה רק בענייני גירושין וזוגיות, אלא גם על עניינים כמו ירושה וצוואה. נושא המשפחה הוא תמיד נושא רגיש ולכן עורך דין לענייני משפחה נמצא שם בכדי להיות מגשר מלבד עורך דין. המטרה שלכם בתום התהליך הוא להשאיר את המשפחה שלמה ככל שניתן, שהילדים יקבלו את מה שמגיע להם ושהתהליך לא ישפיע עליהם באופן קשה.

 

בחירת עורכי דין לענייני משפחה צריכה להיות מושכלת ומוקדם ככל שניתן, ככה תימנעו מסכסוכים ובעיות משפטיות. בכל הנוגע למשפחה מומלץ להיעזר בעורך דין ולא לנסות לעבור את התהליך לבד, ההליך הינו קשה נפשית ומשפטית, בחרו עורך דין לענייני משפחה בחוכמה.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עורך דין לענייני משפחה בחריש

  שליחה עורך דין לענייני משפחה הוא מבין עורכי הדין הפעילים ביותר בישראל בשל מגוון תחום עיסוקו הרחב. עורך דין לענייני משפחה נוגע בתחומים של

עורך דין לענייני משפחה ביפו

  שליחה עורך דין לענייני משפחה הוא מבין עורכי הדין הפעילים ביותר בישראל בשל מגוון תחום עיסוקו הרחב. עורך דין לענייני משפחה נוגע בתחומים של

עורך דין לענייני משפחה בתל-אביב

  שליחה עורך דין לענייני משפחה הוא מבין עורכי הדין הפעילים ביותר בישראל בשל מגוון תחום עיסוקו הרחב. עורך דין לענייני משפחה נוגע בתחומים של

עורך דין לענייני משפחה בקריות

  שליחה עורך דין לענייני משפחה הוא מבין עורכי הדין הפעילים ביותר בישראל בשל מגוון תחום עיסוקו הרחב. עורך דין לענייני משפחה נוגע בתחומים של

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

הפקדת צוואה אצל רשם הירושות

צוואה היא מסמך שבו אדם קובע מראש מי יירש את הרכוש שלו ואת הנכסים שלו לאחר מותו וזאת בהתאם לרצונות שלו והבחירה האישית שלו. כאשר