עורך דין גירושין – החשיבות של עוד ואיך תבחרו נכון

מחלוקת בחיי הנישואים יכולה להוביל להחלטה להיפרד. עורך דין גירושין בפתח תקווה הוא הכתובת לפרידה בהתאם לציפיות. עם עורך הדין עוברים על כל הנושאים החשובים בפרידה ובהם מזונות ילדים, משמורת, מזונות האישה, חלוקת רכוש ונוספים. המטרה היא להצליח לעבור לפרק הבא בהתאם לציפיות שלך ולהצליח להתגבר על הבעיות והמחלוקות בצורה הטובה ביותר.

סכסוכי גירושין יכולים להיות מורכבים מאד והם יכולים להיות פשוטים יחסית. כל זוג מגיע עם מטען שונה של בעיות, כספים, ילדים וכו׳. כל אחד ואחת מגיעים עם ציפיות שונות כשהסכם משפטי בא לטפל בכל הנושאים, לפתור את אי ההסכמות בטווח הקצר והארוך. בחירה של איש המקצוע הנכון קריטית לשלב הבא בחיים כשהמלצה חד משמעית היא לקחת עורך דין ולעולם לא לחתום על מסמך ללא קבלת חוות דעת מקצועית.

החשיבות של עורך דין גירושין

ישנה חשיבות גבוהה לעורך הדין כשאין זה משנה אם הגירושין מתבצעים בהסכמה הדדית או במלחמה. כמובן, במקרה השני נשמע ברור יותר כי יש לקחת עו״ד מנוסה, אך חשוב להבין כי במהלך הפרידה יש להסדיר נושאים רבים וגם אם נדמה שאתם מסכימים על כולם, תרצו לוודא שכל הסיכומים בניכם עברו אל הכתב ותרצו שעורך הדין ידאג לשמור על האינטרסים שלכם.

חשוב לציין כי התפקיד של עורך הדין הוא לא רק להשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר אלא לעזור לכם להבין את ההליך מולו אתם עומדים. רוב האנשים לא מומחי משפט ולא עברו את התהליך לפני כן. יש להם שאלות רבות בנוגע לזכויות הנוכחיות והעתידיות שלהם, בנוגע להשלכות של הפעולות השונות שהם יבצעו לאורך הדרך ולהסכמות שהם מוכנים אליהם. כלומר, עו״ד לא רק בא לשפר את התוצאות אלא ללוות את התהליך, לבצע תיאום ציפיות ולהסביר על הצעדים השונים.

5 טיפים לבחירת עורך דין גירושין בפתח תקווה

התהליך שעומד לרשותכם עומד לשנות את חייכם ואתם רוצים שיעמוד לרשותכם איש המקצוע המתאים ביותר. קבלו 5 טיפים לבחירת עו״ד שיוכל להתאים לכם:

  • ניסיון קודם

נתחיל מכך שהצלחה בתהליך מתחילה מניסיון קודם של עורך הדין. אתם ככל הנראה לא מנוסים בגירושין ואם יצא לכם לראות זוגות מתגרשים בוודאי ראיתם גם צדדים פחות טובים של התהליך. עורך דין גירושין בפתח תקווה צריך להביא ניסיון קודם ואם נראה שהתהליך שלכם מורכב (ילדים, נכסים, עסקים שצריכים להתחלק בין הצדדים), חשוב גם שיהיה בעל ניסיון עם מקרים דומים.

  • הגישה של עורך הדין

אין גישה אחת שנכונה לגירושין. ישנם זוגות אשר יעברו פרידה מורכבת, אמוציונלית ומסובכת מבחינה משפטית וישנם זוגות שמגיעים מראש עם הסכמות ורצון הדדי לפרידה יפה ככל האפשר. התפקיד של עורך הדין הוא לא להחליט איך אתם תתגרשו אלא להשיג עבורכם את התוצאה הנכונה מבחינתכם. אתם רוצים למצוא את איש המקצוע שיקשיב לבקשות שלכם ושיראה לכם את הדרך להשיג אותה.

  • פגישת היכרות מעמיקה

אתם צריכים לסמוך על האינטואיציה שלכם וגם אם מצאתם עורך דין גירושין בפתח תקווה שאומר לכם שהוא יפעל בהתאם לרצונות שלכם, תרצו לוודא כי תוכלו להרגיש בנוח איתו. חשוב מאד להגיע לפגישת היכרות (בתשלום או שלא בתשלום), ללא כל התחייבות מצדכם, בלי לחתום מראש על מסמך שמחייב אתכם לעבוד יחד ולהתרשם מהתקשורת בניכם. בתקופה הקרובה תרצו לקבל תשובות לשאלות, להתייעץ ולדעת שעורך הדין באמת עומד לרשותכם.

  • איסוף מידע ברשת

אתם יכולים לחפש ברשת אחר עורך הדין בפתח תקווה ואתם יכולים לקבל רושם לאחר שכבר תיצרו את הקשר הראשוני. כדאי מאד לבדוק את אתר האינטרנט של עורך הדין (בדרך כלל תוכלו להתרשם ממנו באופן כללי אך זה לא תחליף לפגישה כמובן) ולבדוק בפורומים שונים מה אומרים על מי שאתם מתכוונים לפגוש או שכבר פגשתם.

  • עלויות

אי אפשר להתעלם מנושא המחיר ואתם היחידים שיודעים מה התקציב שעומד לרשותכם. אתם לא צריכים להסס אלא לשים את הדברים על השולחן, לשאול את השאלות הכי מסובכות ולא נעימות ולקבל תשובות עוד לפני שתצאו לדרך. לכל שאלה, דילמה והתלבטות, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם משרד עורך דין אביחי דמארי, להכיר ולגלות כיצד נוכל לעמוד לרשותכם בתהליך שאתם עומדים לפניו.

גירושים

גירושים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

רשלנות רפואית

מה חשוב לדעת על תביעת רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית היא מצב מורכב היכול להיות בעל השלכות ניכרות על המטופלים ועל בני משפחותיהם. כאשר צוותי רפואה והמוסדות שהם עובדים בהם אינם עומדים בסטנדרט הטיפול המצופה במקצוע, המטופלים עלולים לחוות נזק חמור ואף קטלני. אם אתם חוששים שאתם או האנשים החשובים לכם לא קיבלתם טיפול ראוי בעת הצורך, חשוב שתכירו היטב את הזכויות שלכם ואת הדרך שבה אתם יכולים להגיש תביעה על רשלנות. לפניכם כל הפרטים בנושא.

עורך דין

יתרונותיו של עורך דין פלילי מהמרכז

בחירת עו"ד פלילי יכולה להשפיע באופן משמעותי על תוצאות התיק שלכם. עורכי דין פליליים שבסיסם במרכז, כמו תל אביב, מציעים יתרונות מובהקים מבחינת מומחיותם ונגישותם. בחיבור זה נבחן את היתרונות של שכירת עורך דין פלילי מהמרכז, תוך שימת דגש על הידע המיוחד והנגישות הנוחה שלהם.

חשיפת תפקידם של מזכירות משפטיות: מדריך מקיף

בכל הנוגע למקצוע עריכת הדין, ישנם תפקידים רבים התורמים לתפקוד חלק של משרד עורכי דין. תפקיד אחד כזה הוא תפקיד של מזכירה משפטית. אבל מה זה בעצם מזכירה משפטית ומה הם עושים? במדריך מקיף זה נתעמק בנבכי תפקיד חיוני זה ונשפוך אור על התפקיד החשוב שממלאים מזכירות משפטיות בענף המשפט.

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עורך דין

הבנת תפקידו של עורך דין מעצר: הדרכה משפטית בזמנים מטרידים

כאשר עומדים בפני סיטואציה קשה הכרוכה במעצר, ישנה חשיבות מכרעת לפנות להכוונה של עורך דין מעצרים מנוסה. אנשי מקצוע משפטיים אלו מתמחים במתן ייעוץ וייצוג מומחים לאנשים המעורבים בחקירות פליליות או נעצרו על ידי המשטרה.

ניווט במבוך המשפטי: המורכבות של חתונה אזרחית בחול

תכנון חתונת יעד יכול להיות חוויה מלהיבה, אבל כשזה מגיע לניווט בין המורכבות המשפטית של חתונה אזרחית בחו"ל, דברים יכולים להפוך במהירות למכריעים. מהבנת החוקים והדרישות המקומיות ועד להבטיח שהנישואים שלך יהיו מוכרים כחוק בבית, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון. במאמר זה נתעמק בנבכי ארגון חתונה אזרחית לישראלים במדינה זרה ונשפוך אור על המבוך המשפטי בו עלולים להיתקל זוגות.

ויזה – איך בוחרים את הכרטיס הנכון

אחת ההחלטות החשובות שאנחנו צריכים לקחת, בין אם זה באופן אישי ובין אם זה באופן עסקי, היא באיזה כרטיס אשראי להשתמש. בגיל מסוים, בדרך כלל