נהיגה בקלות ראש

 

נהיגה בקלות ראשיצא לכם לשמוע על הביטוי נהיגה בקלות ראש? יוצא לנו לשמוע על המונח הזה בחדשות או מי שעוסק בענייני דין מכיר את הביטוי הזה, אבל האזרח הפשוט אינו באמת מכיר את המונח ואינו יודע אפילו שהוא עובר על החוק. כולנו עוברים על עבירת נהיגה בקלות ראש, מעטים שלא. נהיגה בקלות ראש בעייתית כאשר נוצרת בעיה גדולה יותר כתוצאה מכך.

 

מהי נהיגה בקלות ראש?

נהיגה בקלות ראש היא נהיגה תוך חוסר זהירות, מדובר על עבירות כלליות שיכולות לבוא לידי ביטוי במקרים רבים. למעשה יש לנו חוקים מאוד ספציפיים, אם זה אומר אפילו לאותת בפניות, אם אתם לא מאותתים עברתם על עבירת נהיגה בקלות ראש. העבירה יכולה לבוא לידי ביטוי במקרים רבים כמו נהיגה מופרזת, התפרעות בכביש וכן הלאה. מעטים המקרים בהם נהיגה בקלות ראש היא עבירה עצמאית, לרוב היא מצטרפת לעבירה אחרת שעשיתם.

 

אם כבר לקחנו את הדוגמא של מעבר נתיבים ללא איתות נוסיף את המצב הלא כל כך דמיוני שכתוצאה מאי איתות נתקלתם ברכב נוסע והייתם מעורבים בתאונת דרכים. לא משנה אם אתם צודקים או לא, עברתם עבירה שעליה עורך הדין של התובעת יכול לשחק עליו. כתוצאה מתאונת דרכים בגלל נהיגה בקלות ראש העונש יכול להתחיל ממינימום שלושה חודשים שלילה, תלוי בחומרת התאונה.

 

נהיגה בקלות ראש – מה עושים לאחר האישום?

עברתם על עבירת נהיגה בקלות ראש? עליכם לפנות לעורך דין המתמחה בתאונות דרכים כדי שייצג אתכם במשפט. רוב עורכי הדין יודעים את התהליך הנכון בכדי לדאוג לכך שתקבלו את העונש המופחת ביותר אם בכלל. המטרה העיקרית של עורך הדין הוא שלא תקבלו עונש בכלל, שתצאו זכאים. בדרך כלל עורך הדין תחילה יפנה לראיות, מציאת ראיות עבור נהיגה בקלות ראש מבחינת התובעת היא לא תמיד כשירה לייצוג משפטי, צריך ראייה מוכחת בכדי להרשיע את הנתבע.

 

במקרה בו לא ניתן להגיע לזיכוי הנתבע, עורך הדין מיד יפעל בכדי להפחית את העונש ככל הניתן. יש הבדל בין נהיגה בקלות ראש ובין נהיגה בחוסר זהירות מבחינת העונש, לרוב נהיגה בחוסר זהירות תוביל לקנס כספי בלבד ולא לפסילת הרישיון.

 

נהיגה בקלות ראש – כיצד בוחרים את עורך הדין הנכון?

נהיגה בקלות ראשבין אם מדובר על עבירה של נהיגה בקלות ראש או אפילו בשיכרון, אתם לא צריכים להתמודד עם זה לבד. בכדי לדאוג לכך שהעונש שלכם יופחת בצורה המקסימלית עליכם להגיע לעורך דין מצוין שייצג אתכם. היצע עורכי הדין כיום בארץ הוא אסטרונומי וקשה לשים את האצבע על עורך הדין הנכון.

 

לפני שאתם בוחרים עורך דין שיעבור אתכם את התהליך הזה, עליכם להכיר אותו ולראות מה הוא מציע לכם ומה המחיר שאתם צריכים לשלם. עורך דין מקצועי יעשה ככל הניתן בכדי להוציא אתכם זכאים לחלוטין מענישה, ובמקרה בו אין אפשרות עורך הדין ידאג לכם שהעונש יופחת בצורה המקסימלית שיכולה להיות. עורך דין יסביר לכם את ההבדל בין נהיגה בקלות ראש ובין נהיגה בזהירות, לפני כל צעד שיעשה ייעדכן אתכם במה זה טוב לכם וכיצד זה יכול להתקיל אתכם.

 

נהיגה בקלות ראש – מסקנות

ענייני דין ומשפט הם מעל האזרח הפשוט, המושגים הם מסובכים ויש הבדלים דקיקים בין מושג למושג כאשר אחד יכול לגרום לשלילת רישיון ואילו השני רק בקנס. בכל מקרה בו הייתם מעורבים בעבירת תאונה, פנו במיידית לעורך דין מקצועי שיוכל לייצג אתכם בתהליך. מדובר על תהליך ארוך חשוב לציין, אך עם עורך דין טוב התהליך יסתיים על הצד הטוב ביותר.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

איך לעבור בדיקת ינשוף?

  אפילו בפעמים בהם לא שתינו בכלל, עדיין נהיה לחוצים לעמוד אל מול מחסום משטרתי לבדיקת ינשוף. כמובן שהדרך הטובה ביותר לעבור בדיקת ינשוף היא

שימוש בטלפון בעת נהיגה

  שימוש בטלפון בעת נהיגה על פי תקנה 28(ב) לתקנות התעבורה בעת שהרכב בתנועה, הנוהג ברכב – (א)   לא יאחז בטלפון קבוע או נייד, ולא

עורך דין תעבורה

שיטת הנקודות

שיטת נקודות שיטת הנקודות הינה שיטה ישראלית המשמשת כאמצעי למעקב אחר עבירות תעבורה שמבצעים נהגים. עבירות תעבורה מסוימות יגררו בנוסף לעונש של קנס או זימון

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

רשלנות רפואית

מה חשוב לדעת על תביעת רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית היא מצב מורכב היכול להיות בעל השלכות ניכרות על המטופלים ועל בני משפחותיהם. כאשר צוותי רפואה והמוסדות שהם עובדים בהם אינם עומדים בסטנדרט הטיפול המצופה במקצוע, המטופלים עלולים לחוות נזק חמור ואף קטלני. אם אתם חוששים שאתם או האנשים החשובים לכם לא קיבלתם טיפול ראוי בעת הצורך, חשוב שתכירו היטב את הזכויות שלכם ואת הדרך שבה אתם יכולים להגיש תביעה על רשלנות. לפניכם כל הפרטים בנושא.

עורך דין

יתרונותיו של עורך דין פלילי מהמרכז

בחירת עו"ד פלילי יכולה להשפיע באופן משמעותי על תוצאות התיק שלכם. עורכי דין פליליים שבסיסם במרכז, כמו תל אביב, מציעים יתרונות מובהקים מבחינת מומחיותם ונגישותם. בחיבור זה נבחן את היתרונות של שכירת עורך דין פלילי מהמרכז, תוך שימת דגש על הידע המיוחד והנגישות הנוחה שלהם.

חשיפת תפקידם של מזכירות משפטיות: מדריך מקיף

בכל הנוגע למקצוע עריכת הדין, ישנם תפקידים רבים התורמים לתפקוד חלק של משרד עורכי דין. תפקיד אחד כזה הוא תפקיד של מזכירה משפטית. אבל מה זה בעצם מזכירה משפטית ומה הם עושים? במדריך מקיף זה נתעמק בנבכי תפקיד חיוני זה ונשפוך אור על התפקיד החשוב שממלאים מזכירות משפטיות בענף המשפט.