כמה עולה שעת מעקב של חוקר פרטי?

כמה עולה שעת מעקב של חוקר פרטי?

אנשים רבים מעסיקים חוקרים פרטיים מסיבות שונות. רוב החקירות הפרטיות מצריכות מעקב ותצפיות על הנחקר לשם גילוי האמת. כמה עולה שעת מעקב של חוקר פרטי? המחיר מושפע מגורמים שונים, עליהם נרחיב במאמר הבא.

 

כמה עולה שעת מעקב של חוקר פרטי- אילו גורמים משפיעים על המחיר?

מחיר שעת מעקב וחקירה של חוקר פרטי מושפעת מגורמים שונים-

  • היקף העבודה- כמה החוקר הפרטי יצטרך לעבוד בשביל החקירה? יש חקירות יחסית פשוטות שניתן לגלות את האמת על האדם הנחקר במהירות. אך, יש חקירות מסובכות מאוד בהן לפעמים לא יודעים את מיקומו של הנחקר ויש למצוא אותו. ככל שהיקף העבודה יהיה רחב יותר והחוקר הפרטי יעבוד שעות רבות יותר, כך מחיר החקירה יעלה.
  • מרחק- היכן המעקב מתרחש? אם המעקב מתרחש במרכז תל אביב או האם הוא מתרחש בכפר נידח ברומניה? כל אלה ישפיעו על עלות שעת מעקב של חוקר פרטי. ככל המקום רחוק יותר וקשה יותר להגיע אליו כך המחיר של שעת המעקב יעלה. שימו לב שבמידה והחקירה מתרחשת בחו"ל יש סיכוי גדול שתצטרכו לממן לחוקר הפרטי מקום לינה וטיסות. כל אלה, יעלו את מחיר החקירה.
  • כלים- יש מעקבים אותם מבצע חוקר פרטי בהם יש שימוש בכלים שונים, מתקדמים וחדשניים. בין הכלים המשוכללים תמצאו מכשור לראיית לילה, מכשירי האזנה, מצלמות מיוחדות ועוד. במידה והמעקב מצריך שימוש בכלים אלה, המחיר יעלה. אלה כלים יקרים מאוד שהשימוש בהם יכול לייקר את שעת המעקב משמעותית.
  • תעריף שבת וחגים- במידה והמעקב מתבצע בשבתות או בחגים הדבר ייקר משמעותית את שעת המעקב, שכן תעריף שבת הוא 150% ותעריף חג יכול להגיע אף ל200%.

 

כמה עולה שעת מעקב של חוקר פרטי- סוגי חקירות

  • חקירת גירושין- חקירה בתחום הגירושין בדרך כלל כוללת מעקב אחר בן הזוג ובדיקה מקיפה של שגרת יומו, האם מסתיר נכסים ועוד. על מנת להוזיל את המחיר תוכלו לצמצם את שעות המעקב. כיצד עושים זאת? נותנים לחוקר הפרטי את כל הפרטים שאתם יודעים שיוכלו להקל עליו. ככל שתחסכו יותר שעות מעקב המחיר ירד.
  • חקירה כלכלית- חקירות כלכליות נועדות למצוא מידע כלכלי על אדם או עסק. בדרך כלל חקירות אלה מצריכות מעקבים אחר אנשים שונים או נכסים שונים. ככל שהחקירה מורכבת יותר היא תצריך יותר מעקבים והמחיר יעלה.
  • חקירת בגידות- חקירות בתחום הבגידות נועדו למצוא כמה שיותר מידע על בן הזוג- עם מי נפגש, מתי, איפה ולמה. כל הפרטים בדרך כלל מתגלים על ידי מעקב אחר בן הזוג. גם כאן תוכלו לתת לחוקר הפרטי מידע שיצמצם את שעות המעקב.

 

כמה עולה שעת מעקב של חוקר פרטי- מחיר

אז הבנו את הגורמים השונים המשפיעים על עלותה של שעת מעקב של חוקר פרטי, אך כמה שעת מעקב עולה? בממוצע, שעת מעקב של חוקר פרטי עולה בין 350 שקלים ל400 שקלים. כמובן, שבהתאם לגורמים השונים שעת המעקב עלולה להיות יקרה יותר.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עורך דין גירושין

עורכי דין גירושין מומחים בהליך גירושין ויש להם ניסיון בכל הנושאים הנובעים מפיצול זוגי. שליחה עורכי דין לגירושין יכולים לעזור לך לראות את הצד המשפטי

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עורך דין גירושין

עורכי דין גירושין מומחים בהליך גירושין ויש להם ניסיון בכל הנושאים הנובעים מפיצול זוגי. שליחה עורכי דין לגירושין יכולים לעזור לך לראות את הצד המשפטי

איך למצוא בזריזות נוטריונים באשדוד?

יש מקרים שבהם יספיק לכם לפנות לעורך דין רגיל, ויש מקרים שתצטרכו נוטריון. נוטריונים הם עורכי דין אשר הוסמכו לאשר מסמכים שונים שעורכי דין אינם