גישור גירושין הוא עסק שיכול להועיל לכל הצדדים העוסקים בדבר

גישור גירושין מביא בסופו של דבר להסכם גירושין

רעיון הפרידה או הגירושין לרוב כה מכריע, עד שאנו "חיילים" במערכת יחסים הרסנית, תוך התעלמות מסימנים ברורים לכך שהנישואין נמצאים בבעיה במקום לקבל את ההחלטה לסיים אותם.

חלקנו מכינים רשימות של היתרונות והחסרונות. אנו מדברים עם חבר, או עם מישהו שעבר גירושין; אנו רואים מטפל שיעזור לנו להפריד את המציאות ממה שאנו יוצרים בראשינו. אבל אם הגעתם למצב הזה.

יש זוגות שמגיעים לגישור, לא מבקשים להיפרד או להתגרש, אלא לנסות ולפתור חלק מהסכסוכים שלהם בתקווה לחזק את הנישואין.

גישור גירושין במקרים של הגעה להחלטה שחייבים להתגרש

להלן רשימת סימנים המצביעים על מערכת יחסים בעייתית. בעוד שחלקם עשויים לקחת אותך בדרך מפחידה מאוד, בעזרת הזכות הנכונה, ניתן לפנות למגשר גירושין ולהסכים על נושא זה, באמצעות הסכם גירושין:

  1. אתה כועס כל הזמן : כעס יערם כמו הר בלתי עביר במערכת היחסים שלך ויהרוג את אהבתך.
  2. חיסול אופי תכוףקריאת שמות, עלבונות, הפחתת מכשולים והתקפות אישיות שמטרתן להביך ולפגוע זו בזו.
  3. אנוכיותלבעלים או לנשים מרוכזים בעצמם יש בני זוג שחשים התעלמות והזנחה, ובסופו של דבר ירצו בכל מחיר.
  4. אחד או שניכם תמיד צריכים להיות צודקיםכשבן הזוג שלכם תמיד צודק ואתם תמיד טועים, זה מרגיש חונק. כשקולו של אדם אינו נשמע ומכובד לעולם, הנישואין הופכים לדיקטטורה ואינם יכולים לשרוד.

הסכמי ביניים כשמו כן הוא, שלב נוסף בדרך להסכם גירושין

הסכמי ביניים הם הסכמים שקובעים תנאים מסוימים לפני שהצדדים חותמים על הסכם גירושין כולל. חלק מהנושאים שעשויים להיות מכוסים על ידי הסכמים מסוג זה יכולים להיות:

  • כיצד לטפל במכירת בית
  • תכניות תמיכה והורות
  • הוראה לפיה נכסים זוגיים מפסיקים להצטבר החל מתאריך מסוים
  • הסדר להרשות למכור או לרכוש נכס מסוים

ניתן להשתמש בהסכם קבוע אם הצדדים, למשל, תיווכו לחלוטין בתנאי הורות ומזונות ילדים, אך עדיין אינם מוכנים לסיים את הסכם הפירוד בכל התנאים. מכל סיבה שהיא, הצדדים רוצים להיות מחויבים לתנאים עליהם הסכימו, ולכן הם חותמים על הסכם הורות ומזונות ילדים. תוכנית הורות ותמיכה זו תהיה חלק מהסכם ההפרדה שלהם ללא תיקון נוסף.

 

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עורך דין צוואה

בעבר, כתיבת צוואה נחשבה לפעולה יחסית נדירה שרק מי שהחזיק בממון ורכוש רב ביקש לבצע זאת. אולם היום כתיבה של צוואה ותכנון החלוקה של הרכוש

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עורך דין צוואה

בעבר, כתיבת צוואה נחשבה לפעולה יחסית נדירה שרק מי שהחזיק בממון ורכוש רב ביקש לבצע זאת. אולם היום כתיבה של צוואה ותכנון החלוקה של הרכוש

עבודה בשחור – מדוע זה רעיון גרוע?

עבודה בשחור יכולה להישמע על פניו בתור רעיון מעולה. לעבוד עבודה מלאה, ולקבל את הכסף במזומן ישירות לכיס – מבלי לשלם מיסים. בישראל אנו רואים