אפשר להשתקם מכאן: הכל על פשיטת רגל וחדלון פירעון

השאיפה העיקרית של כולנו היא לשמור על מצב שבו סך ההכנסות שלנו גדול מסך ההוצאות, כך שאיננו חייבים דבר לאיש והמצב הכלכלי שלנו פחות או יותר מאוזן. למרות זאת, רוצה הגורל ומסיבות שונות מגיע אדם למצב הפוך, כשהתוצאה היא שנוצר מצב שבו עליו לבצע פשיטת רגל וחדלון פירעון בכדי להסדיר את חובותיו לגורמים שונים.

פשיטת רגל וחדלון פירעון – מה זה אומר?

למען האמת, פשיטת רגל וחדלון פירעון הם שני שמות לאותו מצב, כשחדלון הפירעון הוא שמו החדש של תהליך פשיטת הרגל. זהו חוק שמטרתו לסייע באופן משמעותי לכל אדם שנקלע לקשיים כלכליים ולא מצליח להשתחרר מהסיטואציה – כולל פרטיים וחברות גדולות. על פי חוק זה, חדלון פירעון הינו מצב כלכלי שבו החייב אינו מסוגל לשלם את חובותיו במועד שנקבע, או שההתחייבות עולות על שווי נכסיו.

כדי לפתוח בתהליך הנ"ל, יש להגיש בקשה לממוצה על הצו לפתיחת הליכים, כשמתקיימים התנאים הבאים:

·        סך חובותיו של החייב עולה על סכום של 150,455 ש"ח.

·        החייב כבר נמצא בחדלות פירעון או שהצו יסייע למניעת חדלות הפירעון.

·        במידה וסך החובות נמוך מהסכום הנ"ל, עליו להודיע לרשם ההוצאה לפועל על כך שאינו מסוגל לשלם את החוב, להגיש בקשה לצו לפתיחת הליכים במידה וסך החובות שלו עולה על 50,152 ש"ח. חשוב לציין שגם אם סך חובותיו נמוך מהסכום הנ"ל, בנסיות מיוחדות יאשר רשם ההוצאה לפועל את צו פתיחת ההליכים.

מכיוון שלמצב של פשיטת רגל וחדלון פירעון יכולים להגיע גם פרטיים וגם חברות, כל גורם שנקלע לקשיים כלכליים יוכל להגיש את הבקשה לפתיחת הליכי חדלות הפרעון, כמובן בכפוף לתקנות והתנאים המפורטים בחוק. מצד שני, גם הנושים שמעוניינים לקבל את זכויותיהם בחזרה, יוכלו להגיש בקשה לצו חדלות פירעון.

עורך דין מקצועי יעזור לך לצאת מהבוץ

נעים מאוד, שמי עורך דין גלעד נרקיס – באמתחתי שנים רבות של ניסיון בעולם המשפט ובפרט בתחומי פשיטת רגל וחדלון פירעון ואני כאן כדי לעזור. אז אם בבוקר בהיר אחד גילית שמישהו פתח כנגדך הליכי כונס נכסים, פשיטת רגל או שהגעת למצב שבו אינך מאוזן ולכן לא מסוגל להחזיר את חובותיך, אני מזמין אותך לאפשר לי להראות לך שאפשר גם אחרת.

עם הידע המקצועי שלי, הניסיון רב השנים ושיתוף הפעולה המלא שלך, נבין כיצד ליצור את תכנית הפעולה היעילה והטובה ביותר שתוציא אותך מהבוץ ובתוך זמן קצר תחזיר אותך למסלול החיים השגרתי הרגיל והיקר שלך, ללא העול הנפשי והכלכלי שיוצרת פשיטת הרגל באופן טבעי. אז, שנדבר?  

 

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עורך דין גירושין

עורכי דין גירושין מומחים בהליך גירושין ויש להם ניסיון בכל הנושאים הנובעים מפיצול זוגי. שליחה עורכי דין לגירושין יכולים לעזור לך לראות את הצד המשפטי

כמה עולה שעת מעקב של חוקר פרטי?

כמה עולה שעת מעקב של חוקר פרטי? אנשים רבים מעסיקים חוקרים פרטיים מסיבות שונות. רוב החקירות הפרטיות מצריכות מעקב ותצפיות על הנחקר לשם גילוי האמת.

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

איך למצוא בזריזות נוטריונים באשדוד?

יש מקרים שבהם יספיק לכם לפנות לעורך דין רגיל, ויש מקרים שתצטרכו נוטריון. נוטריונים הם עורכי דין אשר הוסמכו לאשר מסמכים שונים שעורכי דין אינם

הפקדת צוואה אצל רשם הירושות

צוואה היא מסמך שבו אדם קובע מראש מי יירש את הרכוש שלו ואת הנכסים שלו לאחר מותו וזאת בהתאם לרצונות שלו והבחירה האישית שלו. כאשר

ניכיון שיקים מסחריים

  שליחה בעלי עסקים, קטנים וגדולים כאחד, מקבלים מלקוחותיהם תמורה עבור השירות שהם מעניקים במיני צורות ודרכים. אחת מהן היא שיקים ובפרט שיקים דחויים. הפיכת