איך לעבור בדיקת ינשוף?

 

איך לעבור בדיקת ינשוף?אפילו בפעמים בהם לא שתינו בכלל, עדיין נהיה לחוצים לעמוד אל מול מחסום משטרתי לבדיקת ינשוף. כמובן שהדרך הטובה ביותר לעבור בדיקת ינשוף היא לא לשתות אפילו טיפה של אלכוהול בעת נהיגה.

 

מהי בדיקת ינשוף?

יש הבדל בין בדיקת ינשוף ובין נשפון. בדיקת ינשוף היא בדיקת בה אנו צריכים לנשוף אוויר בפייה מיוחדת המחוברת למכשיר המודד את רמת האלכוהול בגוף שלנו. בעזרת הבדיקה הזו השוטר יכול לראות את כמות האלכוהול שיש בדם של אותו נהג. ישנם פרמטרים המשתנים בן נהג וותיק ובין נהג צעיר ועל כל אחד משפיע האלכוהול בצורה אחרת ולכן יש מדדים בבדיקת הינשוף ולא תשובה של חיובי או שלישי פשוט.

 

איך לעבור בדיקת ינשוף?

הרבה שואלים אותנו איך לעבור בדיקת ינשוף, התשובה הבטוחה ביותר היא לא לשתות בכלל אף טיפה של אלכוהול. כל אדם לגופו ויש אנשים שיוכלו לשתות שתי בקבוקי בירה ועדיין לא יחושו שיכרון ובדיקת הינשוף תהיה תקינה, מצד שני יש אנשים שמספיק להם חצי כוס בירה בשביל שלא יוכלו לעלות על ההגה. לכן, הדרך הטובה ביותר לבדוק את ההגבלה שלכם לכמות האלכוהול היא על ידי בדיקת ינשוף ביתית.

 

מהי בדיקת ינשוף ביתית?

כיום ישנם מכשירי בדיקה הזהים בגופם למכשיר בדיקת הינשוף של המשטרה. השימוש בבדיקת ינשוף ביתית הינה חוקית ואף מומלצת בכדי לבדוק אם אתם רשאים לעלות על ההגה וכך תוכלו להימנע מסיכון אנשים בכביש ואף להימנע מקבלת דו"חות ושלילה על ידי הרשויות.

 

תפס אתכם שוטר? אל תהיו פזיזים!

אחת הבעיות העיקריות של אנשים הנוהגים בשכרות היא שהם מתחילים להתעמת עם השוטר. כאשר שוטר מעקב אתכם לבדיקת ינשוף והתוצאה היא חיוביות עליכם להמתין 15 דקות לבדיקה נוספת ורק לאחר מכן יהיה ניתן לדעת בוודאות אם עברתם על החוק או לא.

 

רבים המקרים בהם נהג שיכור מחליט להתווכח עם השוטר, לא להציג תעודת זהות ובמקרים חריגים אף לברוח. כאשר אתם עומדים אל מול המשטרה אתם לא יכולים לשחק משחקי כבוד, במקרה בו הוכרע שאתם נוהגים בשכרות עליכם לשתף פעולה עם השוטר ומיד לאחר מכן ליצור קשר עם עורך דין תעבורה בכדי למזער את העונש שלכם ואף לבטלו.

 

מהו העונש עבור נהיגה בשכרות?

כאשר הורשעתם בנהיגה בשכרות דרך בדיקת נשיפה, בדיקת שתן או בדיקת דם העונש יהיה שלילת רישיון לשנתיים ומעלה ומאסר על תנאי. במקרה בו יש ספק או טעות כלשהי העלו זאת בפני עורך הדין וייתכן ויהיה עונש מופחת יותר. אם נתפסתם פעם נוספת כאשר אתם כבר בשלילה העונש שתקבלו יהיה אף חמור יותר ולפחות 4 שנים שלילה, קנסות ובמקרים חריגים גם מאסר.

 

אין לכם מה לדאוג

בדיקת ינשוףכאשר אתם יודעים שאתם זכאים ולא שתיתם מעל המותר תוכלו תמיד להגיש ערעור, במיוחד כאשר מדובר על בדיקת ינשוף. למכשיר הינשוף יש סטיית תקן של 18% ורוב בתי המשפט מרשיעים את הנוהג בשכרות רק כאשר יש בדמו מעל 290 מיקרו-גרם אלכוהול לליטר אוויר.

 

ההמלצה היא לעולם לא לנהוג בשכרות בכדי לא לסכן את הרישיון שלכם, את החיים שלכם ואת החיים של העוברים והשבים. כמובן, לפני ששותים אלכוהול, אפילו קמצוץ יש לדאוג שאתם שותים על בטן מלאה. מומלץ להיעזר בינשוף ביתי כדי לדעת אם אתם כשירים לעלות על הכביש וכך גם תקבלו מעין הגנה משפטית. במקרה בו תפס אתכם שוטר, שתפו פעולה וצרו קשר עם עורך דין.

 

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים
אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
מומחה בעקרונות פשיטת רגל ספיר: חקר החלל
מומחה בעקרונות פשיטת רגל ספיר: חקר החלל

כשספיר, חברה מוכרת בשוק הישראלי, הכריזה על פשיטת רגל, היא שיגרה גלי הלם בקהילה העסקית. הצרות הפיננסיות של החברה נבעו מגורמים שונים, לרבות ניהול כושל ואתגרים כלכליים.

מומחה לפשיטת רגל לתושבים חול
מומחה לפשיטת רגל לתושבים חול

תושבי חוץ המתמודדים עם קשיים כלכליים עלולים למצוא עצמם במצב מאתגר בכל הנוגע לפשיטת רגל. זה חיוני עבור אנשים בתפקיד זה לבקש הדרכה של איש מקצוע המתמחה בפשיטת רגל עבור תושבי חוץ.

מדריך ההכנה לפשיטת רגל: היכן עוברת גבול האתיקה של עורכת דין?
מדריך ההכנה לפשיטת רגל: היכן עוברת גבול האתיקה של עורכת דין?

פשיטת רגל יכולה להיות תהליך מורכב ומאתגר, הן עבור אנשים פרטיים והן עבור עסקים. כאשר מתמודדים עם קשיים כלכליים, רבים פונים לעורכי דין פשיטת רגל לצורך הכוונה ותמיכה. עם זאת, ישנם שיקולים אתיים שעורכי דין חייבים לנווט כאשר הם מסייעים ללקוחות בהגשת בקשה לפשיטת רגל.

עוד בחיפה לתחום פשיטת רגל
עוד בחיפה לתחום פשיטת רגל

כאשר מתמודדים עם קשיים כלכליים, חיוני לפנות לליווי של עורך דין מיומן לפשיטת רגל. בחיפה ישנם עורכי דין בעלי מוניטין המתמחים בטיפול בתיקי פשיטת רגל. למומחים משפטיים אלו יש הבנה עמוקה של חוקי פשיטת הרגל בישראל ויכולים לספק עצות חשובות לגבי דרך הפעולה הטובה ביותר לנקוט.