עורך דין הוצאה לפועל

 

עורך דין הוצאה לפועלאף אחד לא רוצה להיות האדם שהוצאה לפועל הגיעה אליו. הגעה של הוצאה לפועל זו חוויה טראומטית שיכולה להשאיר צלקות בצעירים ומבוגרים כאחד לשנים רבות. לא פעם נדמה כי אין מה לעשות. אבל האמת היא שזה לא ממש נכון.

אם אתם מרגישים חסרי אונים מול הוצאה לפועל, מחפשים אדם שיעזור לכם לעבור את המשוכות הבירוקרטיות, יכול להיות שמה שאתם מחפשים זה עורך דין הוצאה לפועל, מי שיעזור לכם להתמודד עם האתגר הלא פשוט שאתם עומדים בפניו.

אז אם אתם לא יודעים למי לגשת ומאיפה להתחיל, המאמר הזה הוא בשבילכם. כאן תוכלו למצוא מידע רלוונטי שיעזור לכם להתמודד עם המצב הלא פשוט שנקלעתם אליו.

קודם כל, אסור לטמון את הראש בחול

הוצאה לפועל לא יכולים לעשות דבר מבלי להודיע. אם קיבלתם הודעה מהוצאה לפועל אנו מפצירים בכם, לא לטמון את הראש בחול. הנטייה הטבעית של רבים מאתנו, במצבי לחץ הוא להתעלם. כאילו שאם לא נקרא את המכתב הבשורה הרעה לא תתקיים.

אבל, באופן חד משמעי, ניתן לקבוע כי התמודדות מוקדמת עם הוצאה לפועל יכולה למנוע הידרדרות שפירושה תשלום כסף נוסף ובמקרים חמורים, עיקול.

שנית, מה זו למעשה הוצאה לפועל

הוצאה לפועל זה שם אחר להליך בו מחייבים אדם שיש לו חובות לשלם את חובותיו. חובות יכולים להיות בגלל עיכוב בתשלום חשבונות לעירייה, חזרה של צ'קים, עיכוב בשילום של תשלומים על בית או רכב ועוד.  במקרה כזה הוצאה לפועל, גוף הכפוף למשרד המשפטים, מתחיל בהליכים משפטיים נגד מי שלא שילמו את חובם. חשוב לזכור כי מדובר בגוף מקשר. מה זה אומר? הנאשם לא חייב את הכסף לגוף ההוצאה לפועל עצמו, אלא לאנשים אחרים המשתמשים באותו גוף כדי לגבות את הכסף שלהם. ולכן, קיימות דרכים לשלם את החוב לאלו שיש לשלם עבורם ולסגור את התיק.

מה הזכויות של חייב בהוצאה לפועל?

לחייב בהוצאה לפועל יש כמה דרכים להתגונן מפני ההליכים של רשות האכיפה והגבייה.

  1. התנגדות לביצוע שטר: במקרה של חזרה של צ'קים במקרים מסוימים ניתן להגיד שלא הייתה סיבה לפרוע את הצ'ק לכתחילה. אם השטר זויף או אם הסחורה בגינה ניתן השטר לא התקבלה.
  2. חדלות פירעון: מצב בו החייב לא יכול לשלם את חובותיו עד לזמן הקבוע. חדלות פירעון מאפשרת פריסה של התשלומים באופן שיסייע לחייב להחזיר אותם.
  3. טענת 'פרעתי': מקרה בו הנושה מוותר על חובו. פירעון יכול להיות גם על ידי העברה של נכס, פירעון כספי ועוד.

בכל אופן, חשוב לזכור כי גם אם אתם מתמודדים מול הוצאה לפועל לא מדובר על גזרת גורל כי אם על הליך משפטי. לכן, פניה לעורך דין המבין בנושא יכול להקל עליכם ולמצוא את הדרך לפתור את הבעיה ולהגיע לפתרון.

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עורך דין לענייני ירושה

  שליחה פגישה עם עורך דין לא מחייבת מעורבות פלילית כלשהי, ולפעמים כמו בענייני גירושין גם בענייני ירושה הדברים יכולים לצוף עד לכדי מעורבות עורך

משכון נכסים

  שליחה אם חסר לכם הון עצמי לרכישת דירה, מחפשים דרך לקחת הלוואה בריבית נמוכה עבור כל מטרה, לא יודעים איך להחזיר חובות גדולים שנקלעתם

פשיטת רגל לאחר גירושין

  שליחה עוברים פשיטת רגל לאחר גירושין או במהלכן? פגשתי מספיק זוגות שהליך הגירושין גרם להם לפשיטת רגל, מדובר על הליך המצריך ייעוץ צמוד והכוונה

לקביעת פגישה או ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עורך דין תעבורה מחיר

פשיטת רגל לעוסק מורשה

  שליחה צריך חתיכת אומץ בכדי להיות עצמאי בארץ, כחצי מהעסקים הקטנים בארץ יסגרו תוך פחות משנתיים… לא פשוט להיות עוסק מורשה, אבל ישנם גם

משרד עורכי דין במרכז

פשיטת רגל יורשים

  שליחה כל אדם רשאי לוותר על חלקו בירושה, כתוצאה מכך הירושה עוברת למנהל העיזבון או לשאר היורשים. אך מה בנוגע לפושט רגל שמוכן לוותר

ערעור על דוח משטרה

  שליחה ביום בהיר אחד הופיע לכם בדואר דוח משטרה עם קנס כספי… אתם לא חייבים לספוג את הדוח הזה, קטן או גדול. לעיתים לא

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו